LED obrazovka Plzeň 

Výborná strategická poloha a špičková viditelnost Vám odkrývá
mimořádnou a nadstandardní příležitost k efektivnímu oslovení širokého spektra firem a občanů.

Naše LED obrazovka je situována na jedné z nejfrekventovanějších ulic čtvrtého největšího města ČR, přímo naproti nákupnímu a zábavnímu centru Plaza. Obrazovka je velmi dobře viditelná ze širokého okolí, z parkoviště obchodního centra Plaza, ze zastávek a vozidel plzeňské MHD, z autobusů ČSAD, z vozidel projíždějících městem z Prahy směr Rozvadov či Domažlice.

Další LED obrazovka se nachází na lukrativním místě přímo na náměstí Republiky v Plzni. Jedná se o jedinou outdoorovou reklamu, která se nachází na náměstí Republiky. Obrazovka je velmi dobře viditelná ze širokého okolí.

Část vysílacího času na LED obrazovkách je obvykle určena pro obecné informace jako například čas, datum, předpověď počasí, krátké zprávy z regionu či dění města. Tyto informace lákají kolemjdoucí dívat se na dynamické reklamní plochy, na kterých za několik sekund mohou probíhat právě Vaše video prezentace.

Vysoká míra pozornosti kolemjdoucích, kterou velkoplošné LED obrazovky přitahují, znamená v praxi rychlou návratnost investice do této reklamy.

Světelná reklama přináší zcela nový způsob efektivní propagace. Umožňuje Vaší společnosti oslovit najednou velké množství potencionálních zákazníků. LED obrazovka je reklamní plocha, kterou opravdu nepřehlédnete.

Nabízíme možnost Vaše reklamní spoty aktualizovat denně. Vaše reklama tak může obsahovat vždy aktuální informace. Možnost okamžité změny vysílaného spotu odlišuje LED obrazovky od statických reklam v podobě plakátů a billboardů.

Vysílací čas: 5:00 – 22:00

Kdy využít reklamu na naší velkoplošné LED obrazovce

  • Oslovení stávajících i budoucích zákazníků
  • Podpora prodeje Vašich produktů
  • Propagace Vašich výrobků, Vaší firmy, Vašich služeb, prezentace akční slevy
  • Soukromé přání k narozeninám včetně fotek a věnování
  • Zvýšení zájmu o kulturní a veřejné akce
  • Reklamní kampaň společnosti
  • Volební kampaň
  • Firemní prezentace
  • Dlouhodobé budování pozitivního vnímání značky

Technická specifikace LED obrazovky Plzeň

Rozměry obrazovky: 4.096 x 3.072 mm
Rozlišení videa: 256 x 192 pixelů
Viditelnost: 15 – 500 metrů
Barevná hloubka: 1,07 bilion barev
Formát videa, obrázků: mp4, avi, wmv, mpeg, txt, rf, xls, jpg, rm, sof, mpg, etc, dat, asf…..
Doporučená délka spotu: 20 sekund

Jednotlivé obrazové body obrazovky jsou složeny z celkem 4 diod. Vzdálenost mezi jednotlivými diodami činí 16mm. Vzhledem k této minimální vzdálenosti je rozlišení světelné obrazovky velmi jemné a text i video je možné bez problémů sledovat i z kratší vzdálenosti. Černý podklad obrazovky a použití speciálního stínítka eliminují přímý dopad světla z okolních zdrojů na minimum. Společně tak s vysoce svítivými LED diodami světelná obrazovka poskytuje vynikající čitelnost obrazu a to i za přímého slunečního svitu.